Konkurs recytatorski

24 kwietnia br. najmłodsi zwycięzcy tegorocznego Szkolnego Konkursu Recytatorskiego mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów na XII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim ,,Entliczek- Pentliczek’’. Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury przy ulicy Grunwaldzkiej. Naszą Szkołę godnie reprezentowali: Kacper Dudziak z klasy 1a (,,Żuk’’ J. Brzechwa), Oliwia Kościńska z klasy 1b (,,Żuk’’ J. Brzechwa), Eliza Kukiełka z klasy 1c (,,Samochwała’’ J. Brzechwa) oraz Julita Banaś z klasy 2b (,,Ślimak’’ J. Brzechwa). Konkurencja była silna, ponieważ na przesłuchania przybyło 217 uczestników z 60 różnych placówek oświatowych. Przesłuchania trwały dwa dni. Miło nam poinformować, że Eliza Kukiełka z 1c oraz Julita Banaś z 2b otrzymały wyróżnienia! 15 maja odbył się w domu kultury uroczysty finał, na którym zostały wręczone dyplomy. Widzowie mogli również posłuchać najlepszych recytacji.

DSCN6744

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za trud i wysiłek włożony w przygotowania, a zwycięskim dziewczynkom składamy gratulacje!