„Niech żyje bal…”

Dnia 8 czerwca 2019 roku w naszej Szkole odbył się pożegnalny komers klas ósmych, który przygotowali Rodzice tegorocznych Absolwentów.
O godz. 18.00 rozpoczęto oficjalnie bal polonezem, którego odtańczenie dodało całej imprezie jeszcze bardziej uroczystego charakteru.

Trzeba przyznać, że nasza młodzież prezentowała się naprawdę elegancko i z pełną powagą podeszła do tego choreograficznego zadania.
Następnie Pani Dyrektor Ewa Adamczyk przywitała nauczycieli oraz rodziców, a przede wszystkim uczniów, czyli bohaterów tego wieczoru.

Sala gimnastyczna, którą dekorowali nasi abiturienci pod okiem swoich rodziców, dodawała wieczorowego klimatu i przeobraziła się z codziennej treningowej w prawdziwą salę balową.
Już od samego początku wszyscy bawili się doskonale – i o to właśnie chodziło. Nie zabrakło pysznego jedzenia, fantastycznej muzyki oraz… fotobudki, dzięki której wspomnienia zostaną nie tylko w pamięci, ale także w postaci zabawnych zdjęć.

Rodzice przygotowali również konkursy dla młodzieży, w czasie których wszyscy zgromadzeni świetnie się bawili. Utwory muzyczne, jakie towarzyszyły całej imprezie, były naprawdę różnorodne, a w dodatku można je było dedykować, co sprawiało radość zwłaszcza ich nadawcom.
Tegoroczny Bal Absolwentów na długo pozostanie w pamięci wszystkich.