DLA NASZEGO PATRONA SZKOŁY

4 marca to zawsze wyjątkowy dzień dla naszej Społeczności Szkolnej. Pewnie zapytacie: dlaczego? Sprawdźcie z nami w kalendarzu. W tym dniu Ksiądz Kazimierz Jancarz obchodził imieniny, a my każdego roku wspominamy Jego dokonania.

W tym roku również pamiętaliśmy o naszym Patronie Szkoły. Uczestniczyliśmy we Mszy świętej za duszę Księdza Jancarza. Klasy młodsze oglądały na lekcji prezentację ukazującą życie i pracę Księdza na rzecz osób potrzebujących wsparcia duchowego oraz materialnego. Odbył się także Szkolny Konkurs Plastyczny, na który zawsze młodsi uczniowie niecierpliwie czekają. Dzieci cieszy nie tylko kolejna możliwość rywalizacji. Równie niesamowitym przeżyciem jest dla nich możliwość oceniania prac kolegów z równoległych klas i wydawanie werdyktu jako jury.

Jak poszło naszym najmłodszym? Zobaczcie sami. Oto wyniki konkursu:
Klasy 0-I „Rodzinne strony Księdza Kazimierza Jancarza”
Grupa 0: Kacper Kowalewski
Klasa I a Hanna Grodzka
Klasa I b Maciej Wiercioch

Klasy II „Portret Księdza Kazimierza Jancarza”
Klasa II a Barbara Lofek
Klasa II b Hanna Czachor

Klasy III „Ksiądz Kazimierz Jancarz i Jego kościół w Mistrzejowicach”.
Klasa III a Joanna Burkowicz
Klasa III b Patrycja Żelazny