Dzień Otwarty!

21 lutego 2020 roku w naszej Szkole gościliśmy przedszkolaków i ich rodziców, którzy chcieli nas poznać.

Spotkanie rozpoczęło się występem uczniów klasy 3b. Następnie pani dyrektor przedstawiła rodzicom ofertę edukacyjną Szkoły. W tym czasie mali goście świetnie się bawili na licznych zajęciach przygotowanych specjalnie na tą okazję.

    

Po spotkaniu można było porozmawiać z nauczycielami, pedagogiem i psychologiem szkolnym. Przyszli mali uczniowie mogli zwiedzić szkołę: świetlicę, bibliotekę, salę gimnastyczną, sale lekcyjne, pracownię językowe i pracownie komputerowe.

I tym sposobem piątkowe popołudnie minęło wszystkim w wesołej atmosferze.

„Jan Paweł II – Polak, Papież, Człowiek. Historia ukryta w lapbooku”

„Drodzy chłopcy i dziewczęta, wy jesteście nadzieją ludzkości,
Niech miłość Chrystusa rozszerzy się dzięki wam na nasze otoczenie,
na wasze rodziny i cały świat” Jan Paweł II

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie zorganizowanym przez filie Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie. Konkurs jest poświęcony Janowi Pawłowi II – „Jan Paweł II – Polak, Papież, Człowiek. Historia ukryta w lapbooku”.

 

Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych a zadanie konkursowe polega na wykonaniu lapbooka związanego z postacią Jan Pawła II.

W Internecie można znaleźć sporo stron poświęconych tworzeniu lapbooka, np. na stronie https://kreatywnapedagogika.wordpress.com/2017/02/28/lapbook-dla-kazdego/

Szczegółowe informacje na temat konkursu (regulamin, metryczka, oświadczenie, terminy) można uzyskać w bibliotece szkolnej.