Gala Sportu – sukces naszej Szkoły!

W piątek 13 grudnia 2019 w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa po raz kolejny odbyła się Gala Sportu Młodzieżowego, czyli uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego krakowskich szkół w roku szkolnym 2018/2019.
Nagrodzone zostały najlepsze szkoły, które w rozgrywkach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży nie miały sobie równych.
Wyróżnienia otrzymali również nauczyciele, którzy swoim zaangażowaniem przyczynili się do sukcesu swoich szkół w rozgrywkach KOM.

fot. moswschod.pl

Mamy ogromny zaszczyt poinformować, że nasza Szkoła w klasyfikacji końcowej współzawodnictwa szkół podstawowych zdobyła 6 miejsce wśród dziewcząt i 5 miejsce wśród chłopców na 101 startujących szkół! Dodatkowo jako jedna z czterech szkół możemy pochwalić się 100% frekwencją. Wyróżnionymi nauczycielami za zaangażowanie w Olimpiadę zostały: pani Krzysztofa Pietrykowska i pani Monika Dziugan.