Mikołajki

W dniu 6 grudnia 2019 roku z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbyła się w naszej Szkole akcja „Kto przebrany niepytany”. W tym roku można było wcielić się za dowolną postać z bajki, aby być zwolnionym z odpowiedzi ustnej. Cieszymy się, że przyłączyło się wiele osób, tych najmłodszych i tych starszych, dzięki czemu w Szkole było wesoło, kolorowo i bajkowo. Na korytarzu mogliśmy spotkać: Księżniczki, Barbie, Myszki Miki, Czerwonego Kapturka, Jednorożce, Pandy, Boba Budowniczego, Harrego Pottera, Lorda Vadera i wiele innych postaci.

Dziękujemy, za Wasze pomysły, stroje i inne stylizacje oraz, że zechcieliście dołączyć do zabawy.
Dodatkową atrakcją był świeżutki, pachnący popcorn dla uczniów przygotowany przez nauczycieli i Radę Rodziców.