#ogarniamżycie

#ogarniamżycie to projekt realizowany w naszej Szkole, którego głównym celem jest wsparcie kondycji psychicznej uczniów szkół podstawowych.

Realizatorem jest Gmina Miejska Kraków – Wydział Edukacji UMK.
Głównym Wykonawcą– Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 oraz Miejskie Centrum Uzależnień.

W ramach projektu „Ogarniam życie” w naszej Szkole na I. piętrze pojawiła się Strefa Relaksu – miejsce, gdzie podczas przerw międzylekcyjnych uczniowie będą mieli możliwość wygodnie usiąść, zagrać w szachy czy gry planszowe.

W ramach tego projektu odbyła się także akcja „Ogarniam fajny tydzień”.
Każdego dnia zaplanowano różne działania dla uczniów na terenie Szkoły, celem których była integracja całej naszej społeczności i zwrócenie uwagi na różne sposoby spędzania czasu z przyjaciółmi.

Ponadto uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w biegu na 1,5 km w ramach akcji #Ogarniamżycie biegiem, który odbył się na Błoniach Krakowskich.
I.. kolejny sukces naszych uczniów oraz srebrny medal do kolekcji!!!

Nasza drużyna zajęła II miejsce na podium! Byliśmy tuż za szkołą sportową. Warto również nadmienić, że w rywalizacji wzięło udział 40 szkół z Krakowa! Jesteśmy ogromnie dumni z naszych uzdolnionych sportowo uczniów!

Gratulujemy!!!