„Razem na Święta!”

Mimo trudnego czasu, który dotyka nas wszystkich, kolejny raz zaangażowaliśmy się w pomoc dla potrzebujących. Akcja „Razem na Święta” to inicjatywa, w którą włączyła się i zaangażowała cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 85 w Krakowie – uczniowie, ich rodzice i nauczyciele.
Działania realizowane w ramach Szkolnego Klubu Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego zostały dodatkowo wzmocnione w okresie przedświątecznym, kiedy szczególnie wiele osób czeka na pomoc i wsparcie.

W ramach akcji „Razem na Święta”, dzięki Waszym Wielkim Sercom udało się wesprzeć:

Fundację Po pierwsze CZŁOWIEK – przekazanie wody mineralnej na rzecz osób bezdomnych;
Hospicjum św. Łazarza – przekazanie darowizny pieniężnej;
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie – przekazanie małym pacjentom płyt z kolędami w wykonaniu uczniów naszej Szkoły;
Polskie Szkoły na Litwie – przekazanie do 10 szkół polonijnych pakietu płyt z kolędami w wykonaniu uczniów naszej Szkoły;
Schronisko „Psie Pole” w Racławicach – przekazanie karmy dla zwierząt, kocy i innych akcesoriów.

Kochani! Po raz kolejny możemy być dumni z tego, że potrafimy otwierać swoje serca na potrzeby innych.

DZIĘKUJEMY!