Świąteczna wizyta uczniów naszej Szkoły w Domu Pomocy Społecznej na ul. Łanowej w Krakowie

Dnia 14 stycznia 2014r. uczniowie klas IV zaprezentowali Pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej na ul. Łanowej w Krakowie – przedstawienie jasełkowe pt. „Na krakowską nutę”. Występom towarzyszył szkolny chór „Nuty Mistrzejowic” pod kierownictwem Pani Barbary Brzezińskiej, przy życzliwym wsparciu Pani Marioli Drąg-Bylicy na flecie poprzecznym.

Całe widowisko było niezwykle wzruszające i znakomicie przygotowane. Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej nagrodzili artystów wielkimi brawami, a na zakończenie odbyło się wspólne kolędowanie, dzięki któremu świąteczny nastój na dobre zagościł na ul. Łanowej. Opiekę pedagogiczną sprawowali wychowawcy klas IV: Pani Marta Smolarczyk, Pani Katarzyna Dużyk oraz Pani Anna Pyzik (również jako fotograf).