Szkolne jasełka

W przedświąteczny piątek w naszej Szkole odbyły się tradycyjne wigilie klasowe i przedstawienia jasełkowe przygotowane przez dwie grupy wiekowe uczniów. Jasełka po krakowsku przygotowały klasy IV. Jak zwykle wokalnie wspierał ich znakomicie przygotowany i prowadzony chór szkolny. Przedstawienie wywołało gorący aplauz publiczności a podziw wzbudziły piękne stroje aktorów. Na zakończenie przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Oliwia Baliga ogłosiła wyniki konkursu dla klas IV – VI „Rozpoznajemy kolędy” i rozdała nagrody.

Jasełka dla młodszych uczniów przedstawiła klasa IIIa. Występ miał treść i przesłanie bardzo aktualne dla współczesnego świata i wzbudził szczególnie u rodziców żywe zainteresowanie. Na zakończenie uczniowie wszystkich klas 0 – III zaśpiewali wybrane przez siebie kolędy, wprowadzając słuchaczy w nastrój Bożego Narodzenia.

szkoła3c 150

Galeria zdjęć.