Wspólne wykonywanie ozdób świątecznych

Na zaproszenie Przewodniczącej Rady Szkoły Pani Agaty Szpyt w dniu 13 grudnia 2013 r. odbyło się wspólne wykonywanie ozdób świątecznych, w którym uczestniczyli rodzice wraz z dziećmi. W tym dniu w godzinach popołudniowych stołówka zamieniła się w tętniące życiem – kolorowe miejsce, gdzie nasi uczniowie – głównie młodsi, ich rodzeństwo, mamy, babcie, ciocie, a nawet kilku tatusiów (choć przez chwilę) tworzyli przepiękne i wyjątkowe cudeńka choinkowe. Były to głównie ozdoby papierowe (wykonane metodą quillingu), z makaronu, bombki zdobione cekinami i tasiemkami oraz ażurowo-sznurkowe. Najmłodsi uczestnicy mogli również kolorować papierowe aniołki bożonarodzeniowe. Nad pracami czuwała Przewodnicząca Rady Szkoły, która była pomysłodawczynią technik wykonywania ozdób choinkowych, a opiekę pedagogiczną sprawowały nauczycielki z Rady Rodziców.

Świąteczny nastrój towarzyszył wspólnym działaniom, w które włączyły się również osoby uzdolnione w tym zakresie. Tu szczególne podziękowania dla Pani Krystyny Mazur – babci Adrianny Jobczyk z kl. IVb. Pomysł takich wspólnie wykonywanych ozdób świątecznych został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez rodziców, jak i dzieci.

Galeria zdjęć.