Zajęcia z przedszkolakami – kl. IIa i IIb

Dnia 29 kwietnia br., nasza Szkoła gościła w swoich progach dzieci z pobliskiego samorządowego przedszkola „Stokrotka”. Przedszkolaki miały możliwości uczestniczenia w  prawdziwych lekcjach szkolnych z matematyki i języka angielskiego w klasie IIa oraz IIb. Zabawy i radości było co niemiara! Przybyli goście bardzo chętnie włączyli się w rozwiązywanie łamigłówek matematycznych z wykorzystaniem patyczków, układanie pociągu z figur geometrycznych według instrukcji, jak również w gry i zabawy językowe  oraz śpiewanie piosenek w języku angielskim. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał mały upominek wykonany przez uczniów kl. IIa i IIb – zakładkę do książki. Bardzo dziękujemy za wizytę tak sympatycznych i miłych gości.