Zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno – wychowawczych

Dnia 19 czerwca 2019 r. pożegnaliśmy pierwszych Absolwentów klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 85 w Krakowie.

Uroczysty apel rozpoczęła część artystyczna, podczas której usłyszeliśmy między innymi miłe podziękowania skierowane do nauczycieli, a także ciepłe słowa pożegnania i życzenia powodzenia dla naszych Absolwentów. Nie zabrakło również humoru, choćby podczas sentymentalnej podróży w przeszłość, kiedy to wszyscy z zainteresowaniem obejrzeli ciekawie przygotowane slajdy ze zdjęciami odchodzących już uczniów. Wzruszenia dostarczyła przepięknie wykonana piosenka w wykonaniu Julity Banaś, dedykowana starszym koleżankom i kolegom.

Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Ewa Adamczyk, która wręczyła uczniom nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie. Szczególną nagrodę – Stypendium im. Księdza Kazimierza Jancarza otrzymała Barbara Grabiasz uczennica kl. 8c. Nagrodę ufundowała Pani dr n. med. Anna Prokop – Staszecka – Dyrektor Naczelny Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Krakowie za co serdecznie dziękujemy. Nie zabrakło również podziękowań dla Rodziców za ich pomoc, zaangażowanie i pracę na rzecz Szkoły.

Tradycyjnie uczniowie, którzy w klasach IV-VIII uzyskali bardzo wysokie wyniki w nauce, wpisali się do Złotej Księgi.

Po apelu młodzież wraz z wychowawcami udała się do sal w celu rozdania świadectw.

Wszystkim tegorocznym Absolwentom życzymy wytrwałości, motywacji i satysfakcji w realizowaniu swoich życiowych celów. Wierzymy, że wiedzę i doświadczenie, którą zdobyli w naszej Szkole będą z powodzeniem rozwijać w kolejnych latach edukacji.