1% dla naszej Szkoły

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

W imieniu całej Społeczności Szkolnej pragnę serdecznie podziękować tym z Państwa, którzy włączyli się w akcję 1% dla Szkoły.

Dziękujemy z całego serca za każdą podarowaną przez Państwa złotówkę, która jest inwestycją w wychowanie i edukację dzieci.

Dzięki Państwa przychylności pozyskaliśmy kwotę w wysokości 4 182 zł.

Mając do dyspozycji środki budżetowe z Urzędu Miasta oraz pozyskane z wynajmu pomieszczeń szkolnych oraz z działalności Komitetu Społecznego Stowarzyszenia Pomocy Szkole „Małopolska” a szczególnie dzięki wspomnianej wcześniej akcji 1% dla szkół systematycznie dokonujemy zakupów pomocy dydaktycznych, uzupełniamy wyposażenie Szkoły oraz dbamy o remontowanie pomieszczeń szkolnych, a także serwis i naprawy obecnego sprzętu.

I tak w 2020 roku zakupiono:

ŚRODKI TRWAŁE

• Zestaw BIOFEEDBACK wraz z notebookiem i monitorem 32’
  • Zestaw mebli do oddziału przedszkolnego, do sali nr 4 (kl.1b), stół na konstrukcji metalowej do pracowni chemicznej,
  • Klimatyzator do pracowni komputerowej,
  • Zamontowano rolety w sali 12 (kl. 2a i 3b) oraz w sali 31, w której również wymieniono lampy
  • 1 komputer stacjonarny, 2 notebooki oraz urządzenie wielofunkcyjne do drukowania
  • 2 tablice białą i w linie,
  • Gablotę na puchary sportowe,
  • Kuchnię gazową z piekarnikiem elektrycznym oraz zmywarko-wyparzarkę uniwersalną do kuchni szkolnej,
  • Piłę spalinową łańcuchową,

WYPOSAŻENIE

• 2 regały do sali 18,
  • Szafkę – biblioteczkę oraz kuchnię do zabawy do oddziału przedszkolnego,
  • 3 krzesła na korytarz, 9 ławek do szatni WF oraz na korytarze I i II piętra, ławkę z oparciem na korytarz główny, 12 krzeseł uczniowskich, 3 fotele obrotowe, 3 tablice tekstylne niebieskie oraz 6 tablic korkowych zielonych.
  • Napęd CD/DVD oraz dysk zewnętrzny,
  • 6 materacy gimnastycznych,
  • Pomoce biologiczne (model tułowia z głową 12 cz., model ucha)
  • Meble (stół oraz krzesła) do gabinetu pedagoga/psychologa,
  • Komodę na dyżurkę,
  • Myjkę do szyb, wiertarko- wkrętarkę akumulatorową, młotowiertarkę oraz wózek transportowy,
  • 3 donice drewniane – zewnętrzne, ławki przed Szkołę
  • Ponadto zakupiono liczne środki do dezynfekcji, materiały malarskie, farby oraz akcesoria dla konserwatora.

OPŁACONO:

• Remont korytarza na parterze i łazienek dziewcząt na parterze ,
  • Remont gabinetu pedagoga/psychologa
  • Remont oddziału przedszkolnego (sali i łazienki) wraz z wymianą lamp.
  • Liczne usługi serwisowe: informatyczne sprzętu szkolnego, kamer i monitoringu, urządzeń alarmowych, drzwi wejściowych i pielęgnacji terenów zielonych wokół Szkoły.

Serdecznie dziękując – liczymy na dalszą, owocną współpracę w 2021 roku.

Wspólne nasze działania, wspólne cele i ich stopniowa realizacja pozwoli wywołać uśmiech na twarzach dzieci, pozwoli bawić się nauką. Z myślą o naszych uczniach zachęcamy do podarowania 1% podatku na rzecz naszej Szkoły – aby uczniom było w niej jeszcze lepiej!!!pulsujaceSerce

Nazwa OPP: STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE „MAŁOPOLSKA”

Numer KRS: 0000052078

Cel szczegółowy: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 W KRAKOWIE