Świetlica

Świetlica Szkolna jest czynna od 6.30 do 17.00. Mieści się na parterze, w sali nr 5.

Pobyt dzieci w świetlicy jest bezpłatny. Rodzice przy zapisie dziecka deklarują wysokość opłaty miesięcznej na tzw. wyprawkę (zakup materiałów plastycznych, gier i zabawek oraz sprzętu sportowego). Kwota ta zazwyczaj wynosi 20 zł miesięcznie.

W naszej świetlicy organizowane są różnorodne konkursy i zajęcia ruchowe. Dzieci mają czas na odrabianie zadań domowych oraz na zabawy dowolne. Do swojej dyspozycji mają najnowsze gry i liczne zabawki. Nasza świetlica to nie przechowalnia dzieci tylko ich drugi dom.

W świetlicy pracują: mgr L. Adamczyk, mgr A. Baszak, mgr E. Krzyżanowska, mgr K. Pietrykowska, mgr M. Smolarczyk, mgr M. Stanuch, mgr B. Zamora.
linia kids

ŚWIETLICA 2022/2023

11 listopada Narodowe Święto Niepodległości

Pamiętamy o tych, którzy odeszli…

Dzień Dyni

Dzień Origami

Dzień Chłopca

W ramach zajęć świetlicowych uczniowie wykonali prace na konkurs    „SPOTKANIE Z POLSKIMI LEGENDAMI” organizowany przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie. Poniżej prezentujemy ich prace wysłane na konkurs:

Rys. Matvii Markov 3a                                  Rys. Diana Baster 1a

Radosna twórczość – wykonanie prac na zorganizowany przez Radę Dzielnicy XV konkurs „Kraków ma swojego smoka wawelskiego a Mistrzejowice mają swoją Czarownicę” Czekamy na ogłoszenie wyników przez organizatorów. Oto nasze prace wysłane na konkurs:

Rys. Lena Wożniak 3b                               Rys. Julita Witkowska 3b

Rys. Amelia Dziwińska 2b                             Rys. Nikola Korzonkiewicz 2b

Rys. Gabriela Trojanowska 3b                         Rys. Maja Drobisz 3b

Rys. Wiktoria Kowalewska 3b                           Rys.  Nina Klęczar 3b

Rys. Zuzanna Marcińska 3b                   Rys. Olga Szołdrowska 2a

Rys. Hanna Smolana 3b

Galeria prac jesiennych

Jesienne fryzuey

Balonowe dynie

Kasztaniaki

Dzień Zwierząt

Słoneczniki

Obchodzimy w tym miesiącu dni nietypowe:

Dzień Kropki

Dzień Urody

Na zakończenie zajęć spotkanie z Maszą i Niedźwiedźem – obejrzenie filmiku „Uroda ma wielką moc”

Dzień Wieżowców

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM!!!

linia3