2023-2024

Byliśmy chyba baaardzo grzeczni, bo Święty Mikołaj przybył do nas w następnym dniu, albo chciał poprosić o piosenkę i wierszyk? W końcu chcieliśmy Mikołajowi też zrobić prezent. I naprawdę się ucieszył!!!

To było wydarzenie z bajki. Obejrzeliśmy śliczne przedstawienie o Św. Mikołaju, a potem Mikołaj wjechał na prawdziwych saniach na scenę. Ale to nie koniec. Święty Mikołaj zaprosił nas do siebie i wręczył wielkie prezenty. Co jest w środku? Dowiemy się dopiero w domu

Zabawa andrzejkowa na sali gimnastycznej, kiedy już jest ciemno i są z nami koledzy i koleżanki z klasy 1,2 i 3 to naprawdę ogromne dla nas przeżycie. Było super

W każdym tygodniu jeździmy na prawdziwe zajęcia sportowe z trenerem na Tauron Arenę. Dzisiaj uczyliśmy się prawidłowo chwytać i rzucać piłką. A potem braliśmy udział w zawodach drużynowych. Chyba jesteśmy już duzi.

Dziękujemy Pani Dyrektor za fantastyczne bajkowe gry i poświęcony nam na wspólną zabawę i naukę.

Słoneczna Zerówka w Obserwatorium Astronomicznym w Niepołomicach. Było fantastycznie, poszerzyliśmy wiedzę o Wszechświecie oraz o zawodzie kosmonauty. W drodze podziwialiśmy uroki jesieni bajkowych Niepołomic.

Dzień Mamy

Dzieci zaczęły od wzruszających wierszyków, później były tańce wraz z mamami.

Zerówka zmieniła się w małą kawiarenkę, gdzie przy kawie i pysznym, domowym cieście dzieci składały mamom życzenia i przekazały własnoręcznie namalowane portrety.

Było pysznie, miło i wzruszająco.