Bibliotekarzami szkolnym są:

REGULAMIN KORZYSTANIA Z DARMOWYCH PODRĘCZNIKÓW SP 85

hr-jehzeel-laurente-2

Akcja „Czytelnicze wyzwania”

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w akcji „Czytelnicze Wyzwania”.

Projekt będzie trwał przez cały rok szkolny. Co miesiąc będzie pojawiało się nowe wyzwanie czytelnicze. Uczniowie, którzy wezmą udział w zabawie będą musieli wykonać zadania przewidziane na dany miesiąc. Na koniec każdego miesiąca muszą zgłosić się do biblioteki i zdać relację z wykonanego zadania (szczegółowe informacje dotyczące realizacji zadań udzielane są w bibliotece). Co miesiąc będą przydzielane punkty, które zostaną zsumowane na koniec roku szkolnego. Uczniowie, którzy zdobędą najwięcej punktów zostaną nagrodzeni oraz zdobędą tytuł Najlepszego Czytelnika w kategoriach:

Klas I – III
Klas IV – VI
Klas VII – VIII

Wyzwanie nr 1 (wrzesień)

W związku z tym, iż wrzesień jest Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych pierwsze zadanie będzie polegało na przeczytaniu książki, w której tytule znajduje się słowo biblioteka lub w treści książki pojawiają się wątki związane z biblioteką.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!